• אנגלית
  • עברית
  • אנגלית
  • עברית

גישה מקצועית ומקיפה לפתרונות אבטחת מידע וסייבר

בתחום שבו האתגרים היומיומיים הם אינסופיים והצרכים ומשתנים לעתים תכופות, אתם זקוקים לשותף שיסייע לכם בשמירה על אבטחת המידע.

Cybcast היא המפיצה המובילה בעלת ערך מוסף של פתרונות מתקדמים לאבטחת סייבר.

 

אבטחת מידע

קווי המוצר שלנו

אבטחת מידע

הפתרונות והשירותים שלנו

היצע פתרונות אבטחת הסייבר המתקדמים והמקיפים של סייבקאסט  מאפשר הגנה רב-שכבתית להתמודדות עם אתגרי הסייבר הנוכחיים והעתידיים.

"בכל הנוגע לאבטחת סייבר, אין פתרון אחד ויחיד. הגנה
רב-שכבתית היא ההגנה המעשית היחידה". 
ג'יימס סקוט

חברת הפצה בעלת ערך מוסף

קצת עלינו

סייבקאסט היא מפיצה מובילה של פתרונות מתקדמים לאבטחת מידע . סייבקאסט נוסדה בשנת 2017 והיא חברת-בת של אמטל מחשבים בע"מ, מפיצה ותיקה ומובילה בעלת ערך מוסף, המוכרת היטב בשוק הישראלי.
אנו מייחסים חשיבות ראשונה במעלה לסטנדרטים גבוהים של הפצה, לידע מעמיק ולהעסקה של עובדים מקצועיים, מה שמאפשר לנו לספק לכל לקוח פתרון מותאם אישית שעונה על צרכיו, תוך הבטחת שירות מקצועי ואדיב, ומענה על הדרישות השיווקיות והטכניות.
סייבקאסט הינה מפיצה ראשית של פורטינט, אקטרים נטוורקס וקיסייט טכנולוגיות בישראל. השילוב של יכולת הפצה איכותית והיצע של מותגים מובילים בתחום אבטחת המידע מאפשר לסייבקאסט להציע ללקוחותיה את הפתרונות והשירותים באיכות הגבוהה ביותר. שילוב זה נמצא בליבת העשייה של חברת ההפצה היציבה והדינמית שלנו.

אנחנו מעריכים את השותפויות שלנו

היצרנים שלנו

Fortinet_Logo_cmyk

@אבטחה & ועוד

הבלוג שלנו

צופן פיפיות-על האתגרים בזיהוי איומים בעידן של קריפטוגרפיה הוליסטית

 הצפנות היוו מאז ומעולם קו ההגנה הראשון בפני חשיפה וזליגת מידע והשיטה הטכנולוגית הנפוצה ביותר לשיתוף מידע פרטי בסביבה ציבורית, למידור מידע, לצד הבטחת אמינות המידע והמסרים. בעשור האחרון החשש המצוי מחולשות המידע בזמן "תנועה"

Breaking Point

מוצר הBreakingPoint  מדמה תעבורת אינטרנט ריאליסטית כדוגמת (Facebook, Twitter) ובנוסף מגוון רחב של התקפות (Exploit, Malware, Fuzzing, Botnet) הגורמות לחידלון שירותים. BreakingPoint בוחן ומאמת את רמת תשתיות אבטחת המידע האירגוניות ומקטין את רמת הפגיעות בשיעור

Threat Simulator

 Threat Simulator היא פלטפורמת סימולציה של פריצה והתקפה (BAS), הבנויה על 20+ שנות מנהיגות בבדיקות אבטחת רשת. על ידי הדמית ה Kill Chain של התקפות הסייבר ברשתות הייצור שלהם, צוותי SecOps יכולים למדוד את יעילות

דילוג לתוכן